Karton kutu ambalaj firmaları, izmir, istanbul, gebze,kocaeli, bursa, ankara, kayseri, gaziantep
   karton kutu ambalaj üreticileri

ONE MORE ÜYELİK  one more üyelik

Tasarıma gençlik aşısı
ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği ve Reed TÜYAP işbirliği ile bu yıl 11’incisi düzenlenen ‘Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışması 2015’te dereceye giren öğrenciler açıklandı. 19 farklı üniversiteden 148 başvurunun yapıldığı yarışmada ilk üç sırayı paylaşan finalistlere para ödülü yanında öğrenim hayatları boyunca burs verilecek.
ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği ve Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı organizatörü Reed TÜYAP işbirliği ile bu yıl 11’incisi düzenlenen ‘Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışması 2015’te dereceye giren öğrenciler açıklandı. Yarışma kapsamında 12 proje başarılı bulunarak ilk üç dereceyi, mansiyon ve sertifika ödüllerini paylaştı. Türkiye’de tasarım eğitimi alan öğrencilerin ambalaj tasarımı alanına yönelmelerini sağlamak ve uluslararası rekabet gücü yüksek bir sektör oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yarışmaya bu yıl rekor sayıda başvuru yapıldı. Türkiye genelinde 19 farklı üniversitenin Endüstri Ürünleri Tasarımı/Endüstriyel Tasarım ve Grafik Tasarım bölümlerinden 148 proje kazanmak için yarıştı.
Yarışmaya en fazla başvuru 46 proje ile ‘yenilikçi ambalaj’ kategorisinden oldu. ‘Grafik tasarım’ 17 proje ile ikinci sırada yer alırken, onu 16 proje ile ‘geleneksele dönüş’ kategorisi takip etti. En fazla başvuru İstanbul (39), İzmir (20) ve Kütahya’dan (19) geldi.
Şampiyon tasarımcılara hem ödül hem de burs

onemore kayıt
11’inci Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışması’nda ilk üç dereceyi paylaşan şampiyon finalistler, 5bin TL, 3bin TL, 2bin TL para ödülüne hak kazandı. Mansiyon alan üç öğrenci ise 1000 TL para ödülünün sahibi oldu.
Ambalaj Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Korkut: ‘‘Bu yarışma WPO - Dünya Ambalaj Örgütü ve APF -Asya Ambalaj Federasyonu tarafından tanınıyor ve teşvik ediliyor. Yarışmada (mansiyonlar dahil) ödüle layık bulunan projelerin sahipleri dilerlerse WPO ve APF tarafından düzenlenen uluslararası yarışmalara katılabiliyorlar

one more üyelik şartları one more üyelik şartları

ofset kutu ambalaj firmaları

 medikal ceviri

toptan ayakkabı

ankara, izmir, bursa, kayseri, gaziantep, kocaeli, gebze, izmit, denizli, aydın, samsun,

 

istanbul beylikdüzü diyetisyen

istanbul diyetisyen üsküdar

Diyetisyen ücretleri İstanbul

En iyi diyetisyen İstanbul

portatif sauna ev tipi

one more üye kayıt

ücretsiz diyetisyen istanbul

özel güvenlik kıyafetleri

Farmasi üyelik şartları

diyetisyen üsküdar

Diyetisyen

Bioenerji uzmanı

Diyabet uzmanı diyetisyen

Turkish delight manufacturers in Turkey

Emziren anne bebek beslenmesi uzmanı diyetisyen

Toptan Promosyon Tişört istanbul

Bayan ayakkabı imalatçıları

one more üyelik kayıt

kot pantalon üreticileri

Dokuma etiket üreticileri

ÖZEL EN İYİ UZMAN DİYETİSYEN ÜSKÜDAR İSTANBUL