Kot pantalon üreticileri

KOT PANTOLON İMALATI FARKLI ŞEKİLLERDE YAPILMAKTADIR.

BİR ZAMANLAR, KOT KUMAŞIN RENGİNİ AĞARTMAK İÇİN KUM KULLANILIRKEN, GÜNÜMÜZDE ARTIK KUM KULLANILMAMAKTADIR. Çünkü kum içinde bulunana silis maddesi , insan salığı için çok büyük zararlar vermektedir. o nedenle daha önceleri kot pantolon imalatında çalışan biçok insan, yıllar sonra kanser hastalığına yakalanarak ölmüşlerdir.

Fakat o günlerde, bu kot taşlama yönteminin zararlarının çok bilinmemesi yada çok dikkat edilmemesi dolayısıyla, jeans üreticileri nde çalışanlar sağlıklarından olmuşlardır..

 medikal ceviri

Günümüzde kullanılan kot - jeans yıkama yöntemlerinin çoğu sağlığa zararlı etkilerden arındırılmışlardır.

 

Aslında , daha önceleri giyilen kotların , bazı kişilerin canlarına, kanser olmalarına sebep olduklarını bilseydiniz, yine  kot pantolonları giyermiydiniz.toptan kot pantolon istanbul da satanlar satmak için ne kadar istekli olurlardı.

Belki buna sebeplerden biri, daha farklı modeller giymek istenmesi. İnsanlar farklı modeler giyerek farklılaşmak istediklerinden dolayı, üreticilerde sürekli olarak farklı giyim tasarımları denemekte, ve yeni uygulamalar bulmakta.

 

Toptan jeans alımlarınız için www.kotimalat.com sitesini inceleyebilirsiniz.

 

manufacturers in turkey  kredi kartı   property investment in istanbul turkey   upvc window manufacturers in turkey  kot pantolon üreticileri

toptan bayan pantolon fiyatları      karton kutu ambalaj firmaları üreticileri istanbul ankara izmir bursa gebze kocaeli   toptan lokum, sticker etiker  yapışkanlı etiket firmaları